Strona główna | Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

Tajemnice największych uwodzicieli

Tajemnice największych uwodzicieli

Adrian Kołodziej Grzegorz Głuś

Poznaj sprawdzone sekrety uwodzenia i zostań zdobywcą kobiecych serc! Bądź lepszy od przeciętnego faceta!

Tajemnice największych uwodzicieli

inne w tej kategorii

Adrian Kołodziej Grzegorz Głuś

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
37,00zł

252 str.,
ISBN: 978-83-7582-154-3

książka + PDF gratis [?]
52,00zł

251 str.,
ISBN: 978-83-7582-155-0

Nareszcie! Kompletny poradnik, jak poderwać piękną kobietę.

Jak przeciętnie wyglądający facet, który jeździ tylko maluchem, nie ma dużo pieniędzy ani nie jest sławny, może zdobyć najpiękniejszą kobietę?

 • Niezależnie od tego, co myślisz o sobie samym i jakie przekonania o kobietach masz w głowie.
 • Niezależnie od tego, jaką masz pewność siebie i czy jest ona wysoka, czy niska.
 • Niezależnie od tego, jak czujesz się we własnej skórze i jakie masz kompleksy.
 • Niezależnie od tego, jak bardzo boisz się podejścia do obcej, pięknej kobiety.
 • Niezależnie od tego, jakie bolesne doświadczenia masz za sobą.
 • Niezależnie od tego, czy masz 15, czy 85 lat.

TY, właśnie TY możesz zdobyć najpiękniejsza, najinteligentniejszą, najbardziej interesującą i rozrywkową kobietę, jaką tylko spotkasz. Niezależnie od tego, jakie przeciwności stoją Ci na drodze i co teraz sobie myślisz.

Tak, to prawda. Praktycznie każdy mężczyzna może zdobyć piękną kobietę. Jedyne, co go ogranicza, to jego umysł. Sposób, w jaki o sobie myśli, oraz sposób, w jaki się zachowuje przy kobietach.

Wielu mężczyzn myśli, że umiejętność zdobywania pięknych kobiet jest wrodzona. Mężczyźni myślą, że to „natura” za nich zdecydowała, czy mogą zdobywać najładniejsze kobiety.

To wszystko nieprawda

Zdobywanie pięknych kobiet to taka sama umiejętność jak pisanie czy jeżdżenie samochodem. Kiedy byleś mały i poszedłeś do szkoły, to nauczono Cię tam pisać. Potrzebowałeś umiejętności, jaką jest pisanie, i nauczono Cię jej. Dlaczego by więc nie nauczyć się umiejętności, którą jest zdobywanie pięknych kobiet?

To naprawdę jest możliwe i potwierdzają to setki mężczyzn, którzy zmienili się z nieatrakcyjnych, nudnych dla kobiet gości w uwodzicielsko pociągających mężczyzn, którymi kobiety są instynktownie zainteresowane. Zresztą sam zobacz:

 • Tomek, 22 lata. Przez większość swojego życia był nieśmiałym facetem, który zakochiwał się platonicznie w swoich koleżankach z klasy. Oczywiście nie miał tyle odwagi, żeby zdobyć dziewczynę, która mu się podobała, i przez to cały czas był samotny. Teraz wszystko się zmieniło. Tomek dowiedział się, co jest interesujące w mężczyźnie dla kobiety, i wykorzystuje tę wiedzę do zdobywania pięknych kobiet. Po prostu ma już odpowiednią wiedzę i ją wykorzystuje do podrywania pięknych kobiet.
 • Michał, 25 lat. Mimo że był inteligentnym, przystojnym mężczyzną, który miał poczucie humoru i wielu przyjaciół, to wciąż nie mógł znaleźć sobie dziewczyny. Starł się, jak tylko mógł, i zawsze kończyło się na: „Zostańmy przyjaciółmi” albo: „Lubię cię, ale jako kolegę”. Teraz wszystko się zmieniło, Michał zrozumiał, że żeby zdobyć kobietę, potrzeba czegoś innego niż bycie „miłym i przystojnym gościem”. Kobiety nie chcą miłego faceta, one chcą prawdziwego mężczyzny.

Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA+
Kliknij, aby dowiedzieć się, dlaczego zakupy u nas są w 100% bezpieczne.

Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiony ebook nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł go zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w niego pieniędzy

Pomyśl, ilu znasz nieprzystojnych, denerwujących Cię facetów, którzy źle traktują swoje dziewczyny, a mimo wszystko te dziewczyny cały czas są z nimi? Na pewno jakaś kobieta w Twoim otoczeniu jest właśnie w takim „toksycznym związku”.

Zadziwiające jest to, że kobiety trzymają się takich mężczyzn, zamiast być z dobrymi, miłymi facetami, którzy są odpowiedzialni, mają dobrą pracę itp. Jaki z tego wniosek? Bycie miły facetem to za mało, żeby zdobyć piękną kobietę. Tak więc...

O autorze:

Jeśli zapytasz osobę, która zajmuje się uwodzeniem profesjonalnie, kim jest Under, od razu dostaniesz odpowiedź. Tego pana nie trzeba przedstawiać. Jeden z pierwszych praktyków uwodzenia w Polsce.

Zaczynał od zera, by w krótkim czasie stać się osobą, która zasłużyła na szacunek polskiej społeczności uwodzicieli. Uwodziciel o dosyć charakterystycznym stylu. Łączy w sobie cechy drania z romantycznym kochankiem.

Wszystkie kobiety, które wchodziły z nim w związek, rozkochiwał w sobie. Nie oszukuje kobiet, a wszystko załatwia szczerością. Jest nieprzewidywalny, a spotkanie z nim kończy się niesamowitą przygodą.

Wytrenował wielu nieśmiałych mężczyzn na pewnych siebie i kompetentnych uwodzicieli.

Nawet zawodowi trenerzy uwodzenia najważniejsze sprawy konsultują z Underem. Spotkanie z nim kończy się świetną zabawą i poznaniem grona kobiet. Swoje umiejętności prezentował w największych miastach Polski.

Wszystko, co do tej pory mówiono Ci
o podrywaniu kobiet, jest nieprawdą

Nie zrozum mnie źle. Nie namawiam Cię do krzywdzenia kobiet czy do nieszanowania ich. Nie o to chodzi. Chodzi mi o to, że dla pięknej kobiety nie jest atrakcyjne w mężczyźnie bycie miłym i uczynnym.

One nie chcą bogatych facetów dla samych pieniędzy. Piękne kobiety pociąga zupełnie co innego, czego większość mężczyzn nie rozumie. Właśnie w tym poradniku przeczytasz, co tak naprawdę podoba się kobietom w mężczyznach. Już niedługo dowiesz się:

 • Jak być typem romantycznego drania, którego kochają kobiety i do którego automatycznie czują pociąg? Nie musisz ich krzywdzić, aby być uwodzicielskim typem „bad boya”.
 • Zabójczy błąd, który popełnia większość mężczyzn. Ten jeden błąd sprawia, że wielu mężczyzn nigdy nie zdobędzie pięknej kobiety i już na starcie straci jakiekolwiek szanse na zdobycie kobiety.
 • Jak rozpocząć z obcą kobietą rozmowę, dzięki której będziesz interesujący i atrakcyjny? Ta umiejętność jest ważna nie tylko w podrywaniu, ale też w normalnym życiu, gdzie bardzo często spotykasz się z kobietami.
 • Jak zdobyć numer telefonu czy adres e-mail dziewczyny, która Ci się podoba? Możesz go zdobyć w dosłownie kilka minut, jednak musisz wiedzieć, jak to WŁAŚCIWIE zrobić.
 • Jak podrywać dziewczyny w klubach i w ciągu dnia? Podrywanie kobiet w klubach różni się od podrywania w ciągu dnia. W obu miejscach musisz zastosować specyficzne, odmienne techniki.
 • O czym dokładnie rozmawiać z kobietą? Nigdy więcej nie popełnisz błędu, zanudzając ją typową, nudną gadką: „Co słychać?” „Gdzie pracujesz?” itd.
 • Jak rozmawiać przez telefon i jakie wysyłać SMS-y? Dostaniesz gotowe szablony i schematy rozmowy.
 • Jak wykorzystywać w podrywie swoją mowę ciała, która sprawi, że kobiety będą Cię postrzegać jako osobę pewną siebie? Nawet sobie nie wyobrażasz, jak wiele wniosków kobiety wyciągają z tego, co „mówisz” swoim ciałem.
 • Jak podrywać przez Internet? Naucz się, jak możesz poznawać dziesiątki pięknych kobiet, nie wychodząc z domu, a potem spotykać się z nimi? Serwisy takie jak np. Fotka.pl dają ogromne możliwości podrywania pięknych kobiet.
 • Jak zbudować w sobie „potężną pewność siebie” (nie arogancję), która naturalnie przyciąga kobiety? Kobiety nie chcą miłych i czułych mężczyzn. Kobiety chcą, żeby mężczyzna był pewny siebie!
 • Czego tak naprawdę kobiety szukają w mężczyznach i co uważają za atrakcyjne? Zdziwisz się, kiedy dowiesz się, co naprawdę pociąga kobiety (nie są to pieniądze ani wygląd).
 • Jak zarządzać związkiem? Co zrobić, aby związek był zdrowy i żebyś dobrze się w nim czuł, zamiast pakować się w coś, czego nie chcesz?

Trzy największe mity na temat
podrywania pięknych kobiet

1. Bądź sobą – to wystarczy.

Kiedy zapytasz faceta, który doskonale radzi sobie z kobietami, co trzeba robić, żeby zdobyć piękną kobietę, w większości przypadków usłyszysz odpowiedz: „Po prostu bądź sobą”.

Może to działa w przypadku naturalnych podrywaczy, ale w przypadku większości facetów bycie sobą NIE DZIAŁA. Podrywacze mają już odpowiednie nastawienie do kobiet, którego większość zwykłych facetów nie ma. Dzięki temu poradnikowi dowiesz się, jakie jest to właściwe nastawienie.

2. Musisz być supermiły, kupować kwiaty i prezenty, jeśli chcesz zdobyć piękną kobietę.

Przyjęło się, że to facet powinien zabiegać o zainteresowanie kobiety. Powinien jej „służyć”, znosić fochy, spóźnianie się itp. Zapomnij o tym. Koniec z byciem miłym chłopcem do bicia. Koniec z „panem milusińskim”, któremu można wypłakać się w rękaw. Dzięki temu poradnikowi dowiesz się, jak być prawdziwym mężczyzną, którego kobieta zacznie natychmiast szanować – i to bez okazania jej braku szacunku czy bycia chamskim.

3. Tylko wygląd i pieniądze liczą się dla pięknych kobiet.

To kolejny mit i bzdura, która została Ci wpojona przez innych ludzi. Piękne kobiety nie lecą na pieniądze (z małymi wyjątkami), bardziej je pociąga osobowość mężczyzny. To osobowość sprawia, że kobieta jest zainteresowana danym mężczyzną. Nie musisz mieć willi z basenem albo wyglądać jak model z reklamy. Najważniejsze i najbardziej pociągające dla kobiety jest to, co masz w sobie. Z tego ebooka dowiesz się, jak rozwinąć taką magnetyczną i pociągającą osobowość.

 • Jak rozmawiać z kobietą? Jakim tonem głosu i jak szybko do niej mówić? Brzmienie głosu i sposób, w jaki mówisz, jest ogromnie ważny dla kobiety.
 • Co zrobić, kiedy pojawi się konkurencja w postaci innego faceta? Nie tylko Ty chcesz zdobyć piękną kobietę, dlatego musisz nauczyć się, jak radzić sobie z konkurencją.
 • Jak być interesującym, pociągającym kobiety mężczyzną, nawet jeśli dzisiaj nie widzisz w sobie nic atrakcyjnego? Wszystko, czego potrzebujesz, to wyrobienie w sobie odpowiednie go myślenia i zdobycie kilku umiejętności.
 • Jak sprawić, aby kobieta już po kilkunastu minutach znajomości zaczęła myśleć o Tobie: „Muszę go mieć i muszę zrobić coś, co przyciągnie jego uwagę” – będziesz zadziwiony, jak ta metoda działa na kobiety.
 • Jak wyczuć, że kobieta zaczyna Cię testować, i co wtedy zrobić? Kobiety nieustannie testują mężczyzn – szczególnie te najpiękniejsze. Większość facetów daje się na to nabrać, a tylko nieliczni wiedzą, jak naprawdę trzeba reagować.
 • Jak umiejętnie eskalować (zwiększać) kontakt fizyczny między Tobą a nowo poznaną kobietą?
 • Jak rozpoznać, czy kobieta jest Tobą zainteresowana? Jest co najmniej kilkanaście „wskaźników zainteresowania”, które okazują kobiety mężczyznom.

BONUS 2: Ebook "Odważnie o seksie"+

W tej publikacji znajdziesz:

- „52 błędy popełniane przez mężczyzn podczas seksu”
Jeżeli jesteś facetem, może nawet nie wiesz, że podczas uprawiania seksu popełniasz wiele gaf i niedopuszczalnych błędów. Nie popełniaj nigdy więcej żadnego! Sprawdź na liście, czego trzeba się wystrzegać.
- „Największe błędy popełniane przez kobiety podczas seksu”
Lista błędów, które kobiety często popełniają w łóżku. Niezbędnik dla kobiet, które traktują seks poważnie.
- „Yes, yes, yes — czyli o kobiecym orgazmie”
Krótki artykuł o historii badań nad orgazmem (w szczególności kobiecym) i ciekawostkach związanych z nimi.
- „Typy kobiecych orgazmów”
Orgazm jako moment najsilniejszego podniecenia seksualnego i towarzyszącego mu tak samo silnego uczucia rozkoszy może być przeżywany przez kobietę bardzo rożnie.
- „Jak zrobić minetkę?”
Odważny tekst, mówiący w luźny sposób o uprawianiu miłości oralnej. Tylko dla dużych chłopców!
- „Miłość oralna”
Luźny i ciekawy tekst na temat miłości oralnej. Przeznaczony dla obu płci.
- „7 sposobów na niesamowity seks”
- „Z kimkolwiek to robisz, rób to dobrze”, a na pewno oboje będziecie chcieli powtórki. Dlatego zawsze pamiętaj o tych kilku rzeczach, które pomagają w każdej sytuacji.
-  „Dewiacje seksualne”
W artykule zostały zamieszczone alfabetycznie posortowane dewiacje seksualne. Ma on uzmysłowić każdemu, jak rożne rzeczy mogą spowodować podniecenie seksualne.

Ile jest warta dla Ciebie ta wiedza?

Jeśli jesteś teraz samotny, to pomyśl sobie, ile warte dla Ciebie jest zdobycie najpiękniejszej, najinteligentniejszej kobiety, jaką spotkasz. Ile może być warta świetna zabawa (nie chodzi tylko o seks) z piękną kobietą? Ile będzie dla Ciebie warte wyrobienie w sobie umiejętności towarzyskich, które po prostu pozwolą Ci świetnie się bawić wśród pięknych kobiet i innych ludzi? Ile będzie warte znalezienie tej „jedynej”?

Tak więc nie ma na co czekać. Jeśli chcesz nauczyć się, jak zdobywać piękne kobiety, to właśnie teraz nadarza Ci się dobra okazja. Nie przepuść jej. Kliknij przycisk „Dodaj do koszyka”, a już za chwilę będziesz mógł zacząć poznawać tajemnice największych uwodzicieli.


Formularz zamówienia

 • Tak! Zamawiam publikację "Tajemnice największych uwodzicieli" , dzięki której  spojrzysz na relacje damsko-męskie z lepszej perspektywy. 
 • Wiem, że ta publikacja pomoże mi zmienić swoje nastawienie, życie oraz kontakty z kobietami na lepsze.

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
520
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
37,00 zł

252 str.,
ISBN: 978-83-7582-154-3

książka + PDF gratis [?]
52,00 zł

251 str.,
ISBN: 978-83-7582-155-0

darmowa wysylka